Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O FIRMIE

Firma przewozowa KUDLIK TRANSPORT, której właścicielem jest Paweł Kudła powstałą w 2000r. Właściciel firmy posiada certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym osób Nr: 00760/F1/03. Firma posiada licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego Nr: 0011955, wydaną przez Starostę Powiatu Strzyżowskiego, oraz licencję Nr: OU- 003019 na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób wydaną przez Ministra Transportu. Obecnie firma KUDLIK TRANSPORT posiada zezwolenie oraz obsługuje następujące linie regularne:

Golcowa - Domaradz - Sanok

Golcowa - Przysietnica - Sanok

Golcowa - Rzeszów

Domaradz - Rzeszów

Strzyżów - Rzeszów

Huta G. - Boguchwała

Golcowa - Boguchwała

Zyznów - Rzeszów

Pstrągowa - Rzeszów

Oraz linie regularne podmiejskie:

Niechobrz - Rzeszów

Mogielnica - Rzeszów

Dowozimy studentów studiów zaocznych z Podkarpacia na uczelnie do Krakowa, Łodzi, Wrocławia i innych miast.

"Przewozy pasażerskie to wielka odpowiedzialność, dlatego nasze autobusy są zawsze w idealnym stanie technicznym, zawsze czyste i przygotowane do każdej podróży. Ciągle polepszamy jakość świadczenia naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów. Najważniejszą sprawą jest dla nas bezpieczeństwo przewozu i zadowolenie pasażerów. Przestrzegamy przepisów dotyczących prędkości i czasu pracy kierowców.


ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG