Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mogielnica- Rzeszów od 04.07.2014

 

Przejazd: Mogielnica - Rzeszów poniedziałek - piatek
Rozkład jest ważny od 27.10.2014 r.
 

Przystanki

F

F

F

F

F

F

F

F

F

Fs

F

F

F

F

F

F

Mogielnica pętla

05:15

06;00

06:50

08;05

08:45

09:50

11:25

12:05

13:05

14:05

14:50

16:00

17:05

18:05

20:00

22:00

Mogielnica warunkowy nż

05:17

06:02

06:52

08:07

08;47

09;52

11:27

12:07

13:07

14:07

14:52

16:02

17:07

18:07

20:02

22:02

Mogielnica stara pętla nż

05:18

06:03

06;53

08:08

08:48

09:53

11:28

12:08

13:08

04:08

14:53

16:03

17:08

18:08

20:03

22:03

Mogielnica wieś nż

05:20

06:05

06:55

08;10

08;50

09:55

11:30

12:10

13:10

14:10

14:55

16:05

17:10

18:10

20:05

22:05

Mogielnica szk

05:21

06:06

06:56

08:11

08:51

09:56

11:31

12:11

13:11

14:11

14:56

16:06

17:11

18:11

20:06

00:06

Mogielnica remiza nż

05:23

06:08

06:58

08;13

08:53

09:58

11:33

12:13

13:13

14:13

14:58

16:08

17:13

18:13

20:08

00:08

Mogielnica

05:25

06:10

07:00

08:15

08:55

10:00

11:35

12:15

13:15

14:15

15:00

16:10

17:15

18:15

20:10

22:10

Mogielnica warunkowy nż

05:26

06:11

07;01

08:16

08:56

10:01

11:36

12:16

13:16

14:16

15:01

16:11

17:16

18:16

20:11

22:11

Mogielnica most nż

05:28

06:13

07:03

08:18

08:58

10:03

11:38

12:18

13:18

14:18

15:03

16:13

17:18

18:18

20:13

22:13

Boguchwała UG

05:30

06:15

07:05

08;20

09;00

10:05

11:40

12:20

13:20

14:20

15:05

16:15

17:20

18:20

20:15

22:15

Boguchwała grunwald

05;31

06:16

07:06

08:21

09;01

10:06

11:41

12:21

13:21

14:21

15:06

16:16

17:21

18:21

20:16

22:16

BoguchwałaSliz nż

05:33

06:18

07;08

08:23

09:03

10:08

11:43

12:23

13:23

14:23

15:08

16:18

17:23

18:23

20:18

22:18

Rzeszów Podkarpacka k.Horyzont nż

05:35

06:20

07:10

08:25

09:05

10:10

11:45

12:25

13:25

14:25

15:10

16:20

17:25

18:25

20:20

22:20

Rzeszów Podkarpacka nż

05:36

06:21

07:11

08;26

09:06

10:11

11:46

12:26

13:26

14:26

15:11

16:21

17:26

18:26

20:21

22:21

Rzeszów Podkarpacka D.S.

05:37

06:22

07:12

08;27

09:07

10:12

11:47

12:27

13:27

14:27

15:12

16:22

17:27

18:27

20:22

22:22

Rzeszów Dąbrowskiego Urz nż

05:40

06:25

07:15

08;30

09:10

10:15

11:50

12:30

13:30

14:30

15:15

16:25

17:30

18:30

20:25

22:25

Rzeszów Dabrowskiego KWP

05:42

06:27

07:17

08:32

09:12

10:17

11:52

12:32

13:32

14:32

15:17

16:27

17:32

18:32

20:27

22:27

Rzeszów Dąbrowskiego nż

05:44

06:29

07:19

08:34

09:14

10:19

11:54

12:34

13:34

14:34

15:19

16:29

17:34

18:34

20:28

22:29

Rzeszów Lisa Kuli

05:46

06:31

07:21

08:36

09:16

10:21

11:56

12:36

13:36

14:36

15:21

16:31

17:36

18:36

20:30

22:31

Rzeszów Cieplińskiego

05:47

06:32

07:22

08:37

09:17

10:22

11:57

12:37

13:37

14:37

15:22

16:32

17:37

18:37

20:31

22:32

Rzeszów Piłsudskiego CH Ameryka

05:48

06:33

07:23

08:38

09:18

10:23

11:58

12:38

13:38

14:38

15:23

16:33

17:38

18:38

20:32

22:33

Rzeszów Piłsudskiego

05:52

06:37

07:27

08:42

09:22

10:27

12:02

12:42

13:42

14:42

15:27

16:37

17:42

18:42

20:34

22:35

Rzeszów Rejtana nż

05:55

06:40

07:30

08;45

09:25

10:30

12:05

12:45

13:45

14:45

15:30

16:40

17:45

18:45

20:37

22:38

Rzeszów Rejtana URz nż

05:57

06:42

07:32

08:47

09:27

10:32

12:07

12:47

13:47

14:47

15:32

16:42

17:47

18:47

20:39

22:40

Rzeszów E.Leclerc

 

06:47

07:37

08:52

09:32

10:37

 

12:52

 

14:52

15:37

16:47

17:52

18:52

20:42

22:45

 
Przejazd: Rzeszów – Mogielnica, poniedziałek – piątek:

Przystanki

F

F

F

F

F

F

F

F

Fs

F

F

F

F

F

F

F

Rzeszów E.Leclerc

-

06:55

07:50

09:00

10:20

11:15

-

13:10

-

15:05

15:55

17:00

18:00

19:05

20:45

23;00

Rzeszów Rejtana URz nż

06:05

07:00

07:55

09:05

10:25

11:20

12:10

13:15

14:00

15:10

16:00

17:05

18:05

19:10

20:50

23:05

Rzeszów Rejtana nż

06:07

07:02

07:57

09:07

10:27

11:22

12:12

13:17

14:02

15:15

16:02

17:07

18:07

19:12

20:52

23:07

Rzeszów Piłsudskiego

06:10

07:05

08:00

09:10

10:30

11:25

12:15

13:20

14:05

15:15

16:05

17:10

18:10

19:15

20:55

23:10

Rzeszów Cieplińskiego

06:15

07:10

08:05

09:15

10:35

11:30

12:20

13:25

14:10

15:20

16:10

17:15

18:15

19:20

21:00

23:15

Rzeszów Lisa Kuli

06:16

07:11

08:06

09:16

10:36

11:31

12:21

13:26

14:11

15:21

16:11

17:16

18:16

19:21

21:01

23:16

Rzeszów Dąbrowskiego nż

06:18

07:13

08:08

09:18

10:38

11:33

12:23

13:28

14:13

15:23

16:13

17:18

18:18

19:23

21:03

23:18

Rzeszów Dąbrowskiego KWP

06:20

07:15

08:10

09:20

10:40

11:35

12:25

13:30

14:15

15:25

16:15

17:20

18:20

19:25

21:05

23:20

Rzeszów Dąbrowskiego Urz nż

06:22

07:17

08:12

09:22

10:42

11:37

12:27

13:32

14:17

15:27

16:17

17:22

18:22

19:27

21:07

23:22

Rzeszów Podkarpacka D.S.

06:25

07:20

08:15

09:25

10:45

11:40

12:30

13:35

14:20

15:30

16:20

17:25

18:25

19:30

21:10

23:25

Rzeszów Podkarpacka nż

06:26

07:21

08:16

09:26

10:46

11:41

12:31

13:36

14:21

15:31

16:21

17:26

18:26

19:31

21:11

23:26

Rzeszów Podkarpacka K.Horyzont nż

06:27

07:22

08:17

09:27

10:47

11:42

12:32

13:37

14:22

15:32

16:22

17:27

18:27

19:32

21:12

23:27

Boguchwała Śliż nż

06:29

07:24

08:19

09:29

10:49

11:44

12:34

13:39

14:24

15:34

16:24

17:29

18:29

19:34

21:14

23:29

Boguchwała grunwald

06:31

07:26

08:21

09:31

10:51

11:46

12:36

13:41

14:26

15:36

16:26

17:31

18:31

19:36

21:16

23:31

Boguchwała UG

06:33

07:28

08:23

09:33

10:53

11:48

12:38

13:43

14:28

15:38

16:28

17:33

18:33

19:38

21:18

23:33

Mogielnica most nż

06:34

07:29

08:24

09:34

10:54

11:49

12:39

13:44

14:29

15:39

16:29

17:34

18:34

19:39

21:19

23:34

Mogielnica warunkowy nż

06:36

07:31

08:26

09:36

10:56

11:51

12:41

13:46

14:31

15:41

16:31

17:36

18:36

19:41

21:21

23:36

Mogielnica

06:37

07:32

08:27

09:37

10:57

11:52

12:42

13:47

14:32

15:42

16:32

17:37

18:37

19:42

21:22

23:37

Mogielnica remiza nż

06:39

07:34

08:29

09:39

10:59

11:54

12:44

13:49

14:34

15:44

16:34

17:39

18:39

19:44

21:24

23:39

Mogielnica szk.

06:40

07:35

08:30

09:40

11:00

11:55

12:45

13:50

14:35

15:45

16:35

17:40

18:40

19:45

21:25

23:40

Mogielnica wieś nż

06:42

07:37

08:32

09:42

11:02

11:57

12:47

13:52

14:37

15:47

16:37

17:42

18:42

19:47

21:27

23:42

Mogielnica stara pętla nż

06:43

07:38

08:33

09:43

11:03

11:58

12:48

13:53

14:38

15:48

16:38

17:43

18:43

19:48

21:28

23:43

Mogielnica warunkowy nż

06:45

07:40

08:35

09:45

11:05

12:00

12:50

13:55

14:40

15:50

16:40

17:45

18:45

19:50

21:30

23:45

Mogielnica pętla

06:47

07:42

08:37

09:47

11:07

12:02

12:52

13:57

14:42

15:52

16:42

17:47

18:47

19:52

21:32

23:47

F – kursuje od poniedziałku do piątku,

C – Kursuje w soboty i niedziele.

 

 

 

 

Przejazd: Mogielnica – Rzeszów, sobota,                           Rozkład jest ważny od 01.08.2012 r.                                               

Przystanki

C

C

C

C

C

C

C

C

C

Mogielnica pętla

06;00

07:10

08:40

10:15

11:55

13:40

16:05

17:50

19:30

Mogielnica warunkowy nż

06:02

07:12

08:42

10:17

11:57

13:42

16:07

17:52

19:32

Mogielnica stara pętla nż

06:03

07:13

08:43

10:18

11:58

13:43

16:08

17:53

19:33

Mogielnica wieś nż

06:05

07:15

08:45

10:20

12:00

13:45

16:10

15:55

19:35

Mogielnica szk

06:06

07:16

08:46

10:21

12:01

13:46

16:11

17:56

19:36

Mogielnica remiza nż

06:08

07:18

08|:48

10:23

12:03

13:48

16:13

17:58

19:38

Mogielnica

06:10

07:20

08:50

10:25

12:05

13:50

16:15

18:00

19:40

Mogielnica warunkowy nż

06:11

07:21

08:51

10:26

12:06

13:51

16:16

18:01

19:41

Mogielnica most nż

06:13

07:23

08:53

10:28

12|:08

13:53

16:18

18:03

19:43

Boguchwała UG

06:15

07:25

08:55

10:30

12:10

13:55

16:20

18:05

19:45

Boguchwała grunwald

06:16

07|:26

08:56

10:31

12:11

13:56

16:21

18:06

19:46

BoguchwałaSliz nż

06:18

07:28

08:58

10:33

12:13

13:58

16:23

18:08

19:48

Rzeszów Podkarpacka k.Horyzont nż

06:20

07:30

09:00

10:35

12:15

14:00

16:25

18:10

19:50

Rzeszów Podkarpacka nż

06:21

07:31

09:01

10:36

12:16

14:01

16:26

18:11

19:51

Rzeszów Podkarpacka D.S.

06:22

07:32

09:02

10:37

12:17

14:02

16:27

18:12

19:52

Rzeszów Dąbrowskiego Urz nż

06:25

07:35

09:05

10:40

12:20

14:05

16:30

18:15

19:55

Rzeszów Dabrowskiego KWP

06:27

07:37

09:07

10:42

12:22

14:07

16:32

18:17

19:57

Rzeszów Dąbrowskiego nż

06:29

07:39

09:09

10:44

12:24

14:09

16:34

18:19

19:59

Rzeszów Lisa Kuli

06:31

07:41

09:11

10:46

12:26

14:11

16:36

18:21

20:01

Rzeszów Cieplińskiego

06:32

07:42

09:12

10:47

12:27

14:12

16:37

18:22

20:02

Rzeszów Piłsudskiego CH Ameryka

06:33

07:43

09:13

10:48

12:28

14:13

16:38

18:23

20:03

Rzeszów Piłsudskiego

06:37

07:47

09:17

10:52

12:32

14:17

16:42

18:27

20:07

Rzeszów Rejtana nż

06:40

07:50

09:20

10:55

12:35

14:20

16:45

18:30

20:10

Rzeszów Rejtana URz nż

06:42

07:52

09:22

10:57

12:37

14:22

16:47

18:32

20:12

Rzeszów E.Leclerc

06:47

07:57

09:27

11:02

12:42

14:27

16:52

18:37

20:17

 

Przejazd: Rzeszów – Mogielnica, sobota,

Przystanki

C

C

C

C

C

C

C

C

C

Rzeszów E.Leclerc

06:40

07:55

09:30

11:05

12:40

15:10

17:00

18:40

20:05

Rzeszów Rejtana URz nż

-

08:00

09:35

11:10

12:45

15:15

17:05

18:45

20:10

Rzeszów Rejtana nż

-

08:02

09:37

11:12

12:47

15:17

17:07

18:47

20:12

Rzeszów Piłsudskiego

-

08:05

09:40

11:15

12:50

15:20

17:10

18:50

20:15

Rzeszów Cieplińskiego

-

08:10

09:45

11:20

12:55

15:25

17:15

18:55

20:20

Rzeszów Lisa Kuli

-

08:11

09:46

11:21

12:56

15:26

17:16

18:56

20:21

Rzeszów Dąbrowskiego nż

06:48

08:13

09:48

11:23

12:58

15:28

17:18

18:58

20:23

Rzeszów Dąbrowskiego KWP

06:50

08:15

09:50

11:25

13:00

15:30

17:20

19:00

20:25

Rzeszów Dąbrowskiego Urz nż

06:52

08:17

09:52

11:27

13:02

15:32

17:22

19:02

20:27

Rzeszów Podkarpacka D.S.

06:55

08:20

09:55

11:30

13:05

15:35

17:25

19:05

20:30

Rzeszów Podkarpacka nż

06:56

08:21

09:56

11:31

13:06

15:36

17:26

19:06

20:31

Rzeszów Podkarpacka K.Horyzont nż

06:57

08:22

09:57

11:32

13:07

15:37

17:27

19:07

20:32

Boguchwała Śliż nż

06:59

08:24

09:59

11:34

13:09

15:39

17:29

19:09

20:34

Boguchwała grunwald

07:01

08:26

10:01

11:36

13:11

15:41

17:31

19:11

20:36

Boguchwała UG

07:03

08:28

10:03

11:38

13:13

15:43

17:33

19:13

20:38

Mogielnica most nż

07:04

08:29

10:04

11:39

13:14

15:44

17:34

19:14

20:39

Mogielnica warunkowy nż

07:06

08:31

10:06

11:41

13:16

15:46

17:36

19:16

20:41

Mogielnica

07:07

08:32

10:07

11:42

13:17

15:47

17:37

19:17

20:42

Mogielnica remiza nż

07:09

08:34

10:09

11:42

13:19

15:49

17:39

19:19

20:44

Mogielnica szk.

07:10

08:35

10:10

11:45

13:20

15:50

17:40

19:20

20:45

Mogielnica wieś nż

07:12

08:37

10:12

11:47

13:22

15:52

17:42

19:22

20:47

Mogielnica stara pętla nż

07:13

08:38

10:13

11:48

13:23

15:53

17:43

19:23

20:48

Mogielnica warunkowy nż

07:15

08:40

10:15

11:50

13:25

15:55

17:45

19:25

20:50

Mogielnica pętla

07:17

08:42

10:17

11:52

13:27

15:57

17:47

19:27

20:52

F – kursuje od poniedziałku do piątku,

C – Kursuje w soboty i niedziele.

 

 

Rozkład jazdy do pobrania Mogielnica Rzeszów - Mogielnica